بهترین کتابهایی که خوندم !

معرفی کتاب

دوباره می سازمت وبلاگ...

سلام

نمی دونم هنوزم کسی اینجارو می خونه یا نه. منظورم به غیر از کساییه که از سرچ گوگل به اینجا میرسن، شاید کمی پر رو جلوه کنم ولی منظورم خواننده وفاداره.

آخه یکی نیست بهم بگه مرد ناحسابی شش ساله وبلاگو ول کردی به امان خدا و رفتی حالا دنبال خواننده وفادارم میگردی؟ اونم توو این وضعیت وبلاگستان فارسی که شبیه شهر متروکه فیلمهای آخر الزمانی شده!

ولی خب من بالاخره برگشتم، بعد از اون اتفاق تلخی که برای وبلاگ شعرم افتاد و شش ماه دست به هیچی نزدم، تا اینکه دوباره از صفر شروعش کردم، حالا امسال با یه اتفاق متفاوت برای من شروع شد. بیکار شدم!

اصل ماجرا که مهمم نیست اینه که تصمیم گرفتم سبک زندگی رو عوض کنم و در اولین حرکت طی یک اقدام انتحاری از کاری که داشتم اومدم بیرون و اردیبهشت رو با بیکاری شروع کردم. یک هفته اول اردیبهشت به کارهای شخصیم و فعالیت هام در شبکه های اجتماعی سر و سامان دادم و حالا وقت آزاد بیشتری دارم.

دو روز دیگه نمایشگاه کتاب شروع میشه و منم مثل سال گذشته لیست کتابهای نمایشگاه کتاب 95 رو در پست قبلی نوشتم. البته که همه شعر هستند. و این تنها یک دلیل داره، اینکه تصمیم گرفتم امسال همه کتابهای رُمانی که مدتهای زیادی در کتابخونه نخونده موندن رو از دم تیغ بگذرونم.

پس به امید طولانی شدن این بیکاری ! (دوست من، آمین نگو!)

به زودی با کتابهای 95 خدمت می رسم...

   + محمد رضا محمدی مهر ; ۸:٢٥ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٥/٢/۱٢
comment نظرات ()